Politika vrátenia peňazí

Politika vrátenia peňazí
Naša politika trvá 30 dní. Ak uplynulo 30 dní od Vášho nákupu, bohužiaľ vám nebudeme môcť ponúknuť vrátenie alebo výmenu.

Prosím e-mail admin@burrely.com ak chcete získať číslo RMA pred vrátením tovaru a tovar neposielajte späť na dodaciu adresu. Aby ste mali nárok na vrátenie peňazí, vaša položka musí byť nepoužitá a v rovnakom stave, v akom ste ju dostali. Musí byť tiež v pôvodnom obale.

Požadujeme potvrdenie alebo doklad o kúpe na dokončenie náhrady.

Prosím, neposielajte svoj nákup späť výrobcovi.

Existujú určité situácie, v ktorých sa poskytujú len čiastočné náhrady (ak sa uplatňujú)
Prevod tovaru s čiastočnou náhradou
Každá položka nie je v pôvodnom stave, poškodená alebo chýba z dôvodov, ktoré nesúvisia s našou chybou
Každá položka, ktorá sa vráti viac ako 30 dní po vytvorení

Náhrada (v prípade potreby)
Akonáhle je váš návrat prijatý a overený, zašleme vám e-mail, ktorý vás upozorní, že sme dostali vrátenú položku. Budeme vás tiež informovať o schválení alebo zamietnutí vašej náhrady.
Ak bude vaša náhrada schválená, bude spracovaná a kredit bude automaticky pripísaný na vašu kreditnú kartu alebo pôvodnú platobnú metódu v priebehu určitého počtu dní.

Oneskorená alebo chýbajúca náhrada (v prípade potreby)
Ak ste ešte nedostali refundáciu, najskôr znova skontrolujte svoj bankový účet.
Potom kontaktujte spoločnosť slúžiace vašej kreditnej karty, To môže trvať nejaký čas pred vašej náhrady je oficiálne zverejnená.
Ďalej kontaktujte svoju banku. Často existuje nejaký čas spracovania pred odoslaním náhrady.
Ak ste to všetko urobili a ešte ste nedostali náhradu, kontaktujte nás na adrese admin@burrely.com.

Predaj tovaru (v prípade potreby)
Výnosy môžu byť vykonané len za bežné ceny, bohužiaľ, pre predaj je nemožné.

Výmeny (v prípade potreby)
Položky nahradíme len vtedy, ak sú poškodené alebo poškodené. Ak potrebujete vymeniť za rovnakú položku, pošlite nám e-mail na admin@burrely.com.

Dary
Ak bola položka označená ako darček pri zakúpení a dodaní priamo vám, dostanete darčekový kredit za sumu vašej náhrady. Po prijatí vrátenej položky vám bude zaslaný darčekový certifikát.

Ak položka nebola označená ako darček, keď ste ju zakúpili, alebo darca dostal objednávku, ktorá vám bola odoslaná neskôr, pošleme vrátenie peňazí darcovi a budú vedieť o vašom návrate.

Budete zodpovedný za zaplatenie svoje vlastné náklady na dopravu vrátiť položku. Náklady na dopravu sú nevratné. Ak dostanete náhradu, návratové náklady sa odpočítajú od vašej náhrady.

V závislosti od toho, kde žijete, čas potrebný na to, aby sa váš vymenený produkt dostal k vám, sa môže líšiť.

Ak máte loď viac ako $ 75 v hodnote tovaru, mali by ste použiť službu sledovania dopravy alebo nákup poistenie lodnej dopravy. Nezaručujeme, že budeme dostávať vrátenú položku.